Menu

Wałbrzyskie szkółki z Certyfikatami PZPN

Jak poinformował portal dolfutbol.pl, Polski Związek Piłki Nożnej przyznał Certyfikaty PZPN na trzech poziomach - złotym, srebrnym i brązowym. Wśród wyróżnionych klubów znalazły się dwa z Wałbrzycha oraz jeden z Czarnego Boru.

Wałbrzyskie szkółki z Certyfikatami PZPN

W całym kraju certyfikaty otrzymało aż 694 szkółek piłkarskich. Na tym tle Dolny Śląsk wypada dość kiepsko, bo tylko 28 klubów naszego województwa uzyskało wspomniane certyfikaty. Na srebrnym poziomie znalazły się między innymi Górnik Nowe Miasto oraz Akademia Piłkarska Futgol Czarny Bór, a na brązowym - UKS Football Academy Wałbrzych. Powody do zadowolenia mają na pewno przedstawiciele Polonii-Stali Świdnica, która wraz z Chrobrym Głogów, Śląskiem Wrocław oraz Pogonią Pieszyce, otrzymała certyfikat na złotym poziomie.

 

Certyfikaty PZPN

Poziom złoty: Chrobry Głogów, Śląsk Wrocław, Polonia-Stal Świdnica, Pogoń Pieszyce

 

 

Poziom srebrny: AP Dzierżoniów, Górnik Nowe Miasto, Konfeks Legnica, UKS AP Nowa Ruda, Akademia Piłkarska Futgol Czarny Bór

 

Poziom brązowy: Quick Mix Strzelinianka Strzelin, UKS Akademia Sportu Milicz, Football Academy Bogatynia, Granica Bogatynia, Iskra Kochlice, Łużyce Lubań, UKS Akademia Piłkarska Femgol Lubin, UKS Football Academy Wałbrzych, Akademia Piłkarska Brzeg Dolny, KS Stary Welisław, PKS Łany, Tęcza Brzezia Łąka, Barycz Sułów, UKS Lider Borów, Feniks Strzelin, Nysa Kłaczyna, Twardy Świętoszów, KS Skarby Środa Śląska, KKS Jelenia Góra

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

Komentarze

Aaa (30 listopada 2019 22:45)
Futgol czyli naciągacze i oszuści, ale czego się spodziewać po takim szefie.

Dodaj komentarz

Pierwsza porażka Górnika w sezonie

Mateusz Ropiak nie zawodzi, również za granicą

III liga koszykarzy: pierwsze mecze drugiej rundy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij