Pankowski zdominował zmagania deblistów

W weekend na szczawieńskich kortach rozegrano Ogólnopolskie Zawody do lat 16. Na starcie stanął przedstawiciel gospodarzy, Antoni Pankowski, który w parze z Filipem Bojko z Zielonej Góry stanął na najwyższym stopniu podium turnieju debla. 

Przełom listopada i grudnia należał do chłopców, którzy spotkali się w Szczawnie-Zdroju, aby wziąć udział w ogólnopolskich zmaganiach kadetów. Specjalnie podkreślamy w tym wypadku słowo "chłopców", gdyż ze względu na rangę imprezy oraz liczbę niezbędnych do przeprowadzenia rywalizacji kortów, turniej dziewcząt odbędzie się za 2 tygodnie.
 
Jak wspomnieliśmy, w imprezie wystartował nasz Antoni Pankowski, który w singlu dotarł do II rundy. Triumfował zaś Jakub Strzelecki z Grodziska Mazowieckiego, który w finale pokonał swego kolegę klubowego - Patryka Pałyszko. Zdecydowanie lepiej Antkowi poszło w deblu - występując w wraz z Filipem Bojko z Zielonej Góra nasza para nie miała sobie równych zwyciężając w najważniejszym meczu duet Piekarz - Popławski. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno