W Rynku pojawiły się już stragany

W wałbrzyskim Rynku pojawiły się już świąteczne stragany. Jarmark rozpocznie się 13 grudnia. 

Od 13 do 15 grudnia w wałbrzyskim Rynku odbywać się będzie  Jarmark Świąteczny. Na odwiedzających będą czekać atrakcje artystyczne i stragany. Po raz pierwszy będzie można też skorzystać z lodowiska. 

 

 

Podczas oficjalnego otwarcia Jarmarku, 13 grudnia, godz. 12:00 wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. 
 
Do wygrania cenne nagrody, w tym: wycieczka do Pragi dla 2 osób, całodniowa wycieczka po Kotlinie Kłodzkiej w kategorii grupowej, karnety do kręgielni, 1 z 10 domków z piernika najlepszej w mieście cukierni i wiele, wiele innych.
 
Konkurs ma charakter otwarty i kierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wałbrzych. Jego celem jest pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie zainteresowań tradycją Świąt Bożego Narodzenia oraz kształtowanie, promowanie i rozpowszechnianie jej wśród mieszkańców.
 
Zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnie, wspólnie z rodziną lub nauczycielem i przyjaciółmi ozdób świątecznych: anioła lub szopki. W swojej pracy należy uwzględnić wyraźnie elementy tradycji Bożego Narodzenia.
 
red
foto: fb Wałbrzych Moje Miasto
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno