Kajtek Cup po drugiej odsłonie

Tenisowe rozgrywki najmłodsze, czyli Kajtek Cup, nabierają tempa. W miniony weekend w hali KT Szczawno-Zdrój przeprowadzoną drugą odsłonę zimowych zawodów, które do uzdrowiska przyciągnęły ponad 50 zawodników z Dolnego Śląska.

Ponad 50 zawodników przystąpiło do drugiej odsłony turnieju dla najmłodszych Kajtek Cup, który prowadzony jest zgodnie z wytycznymi programu Tenis10.

 

Weekendową rywalizację rozpoczęła grupa "niebieskich", w której najlepsza okazała się Aleksandra Michalak przed Jankiem Witkiem oraz Janem Bławackim. Wspomniani gracze to reprezentanci KT Szczawno-Zdrój. Po nich na starcie zameldowali się "czerwoni" - w tej grupie triumfował Antoni Zasławski z Legnicy, który na podium wyprzedził rodzeństwo z Głogowa - Natalię i Kajetana Jasak. Ciekawie ułożyły się zmagania "pomarańczowych", w których 1. miejsce przypadło Nadii Przystańskiej przed Martyną Dudą oraz Stanisławem Adamczakiem z Głogowa.

 

Niedzielny cześć stała pod znakiem rywalizacji starszych graczy. W "żółtej" kategorii wygrał Franciszek Mataczyński przed Amadeuszem Gawłowskim, a kolejne pozycje zajęli Maciej Piechowiak oraz Mikołaj Chrząszcz. W drugiej grupie "żółtych" najlepszy okazał się Szymon Kocur przed Emilią Michalak oraz Oliwierem Płatowiczem (wszyscy KT Szczawno-Zdrój). Niezwykle zacięte okazały się mecze w grupie "zielonych". Na tyle wyrównane, iż o miejscach w grupach musiały zadecydować dodatkowe tie-breaki. Ostatecznie triumfował Szymon Adamczyk z Lubina, drugi był Nikodem Borucki ze Złotoryi, a kolejny Adrian Sowa, również ze Złotoryi.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone (ktszczawno.pl)
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno