Menu

Ząbkowice: Zabił rodziców i 7-letniego brata

Tragedia w Ząbkowicach - nie żyją trzy  osoby. 18-letni mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował, że ktoś włamał się do domu i zabił  trzy osoby - donosi RMF FM. Jak nieoficjalnie ustatlili dziennikarze, 18-latek przyznał się do zabójstwa swoich rodziców i brata.
 
Ząbkowice: Zabił rodziców i 7-letniego  brata
Jak informują dziennikarze RMF FM, 18-letni Marceli C. zadzwonił na policję z dachu budynku i poinformował policję, że do jego mieszkania włamał się jakiś mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli zwłoki   kobiety i mężczyzny w wieku 48 lat (rodziców mężczyzny) i 7-letniego dziecka. 
 
Do tragedii doszłow nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze RMF FM,  podczas przesłuchania 18-latek przyznał się do zabójstwa swoich rodziców i brata. Wskazał też miejsce, gdzie zakopał siekierę i ubrania. Na miejscu zbrodni trwają czynności prowadzone przez prokuraturę. Sprawę bada policja i prokuratura, do tematu będziemy wracać. pos
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

 
 
 
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij