Menu

Czy trują nas samochody?

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego działania kontrolno-prewencyjne pn. "SMOG". Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na stan techniczny pojazdów oraz na to, czy spełniają one wymagania ochrony środowiska. Dziś czas na podsumowanie czwartkowych działań.

Czy trują nas samochody?
Podczas akcji „SMOG”, która odbyła się 12 grudnia mundurowi ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzali stan techniczny samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów, w tym sprawność podstawowych urządzeń i układów mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Funkcjonariusze kontrolowali także, czy pojazdy nie naruszają wymagań ochrony środowiska.
 
Policjanci dokonali kontroli stanu technicznego 81 pojazdów. Zatrzymano 15 dowodów rejestracyjnych za występujące usterki, w tym w  2 przypadkach za nadmierną emisję spalin do środowiska.
 
 
opr.plr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kocica (13 grudnia 2019 19:41)
No! I to mi się podoba.W końcu gliniarze zaczną sami sobie dowody rejestracyjne zabierać.
Ziomal (13 grudnia 2019 19:30)
W końcu władze wzięły się za smog spowodowany spalinami a nie tylko naszymi kominami.Najlepiej gdyby komunikacja w Wałbrzychu była darmowa mniejsze ruch by był.
Krystian (13 grudnia 2019 18:08)
Cytuję użytkownika: Tomek
Cytuję użytkownika: Tarik
nie kazdego stać na nowe auto i jeździ tym na co go stać ..
To niech weźmie się do pracy i sobie nowy kupi. Precz ze starymi samochodami, na złom wszystkie.
Szkoda słów na pana...
Eli (13 grudnia 2019 17:21)
Sprawdzić kto podbija przeglądy .
Ooo (13 grudnia 2019 17:13)
Niektórym przed wprowadzeniem 500+ nawet się nie śniło ,że będą jeździć własnym samochodem.Terax nagminnie kupują stare samochody za 300 ,40o zł dymią o zatruwają środowisko.Wiecej takich akcji ,surowsze kary i problem z czasem się rozwiąże.
Gosc (13 grudnia 2019 16:47)
Cytuję użytkownika: Tarik
nie kazdego stać na nowe auto i jeździ tym na co go stać ..
Owszem ze nie kazdego stac na nowe auto ale jezdzac starszym samochodem nalezy o niego dbac.pilnowac przegladow wykonywac niezbedne naprawy i remonty.a jesli nawet na to nie stac to moze lepiej przesiasc sie na komunikacje miejska
v2 (13 grudnia 2019 15:26)
poprowadzenie ulicy, yyy obwodnicy przez środek miasta, zapewne poprawi jakosc powietrz
do wilka (13 grudnia 2019 15:17)
Nie żadne "kuły" tylko kłuły (od słowa kłuć).Jeśli masz wątpliwości polecam Wielki Słownik Języka Polskiego.
ksiegowy (13 grudnia 2019 13:45)
Polowanie na czarownice w Polsce rozpoczęte. Zdrowy rozsądek jest na wymarciu.To się musi skończyć katastrofą
Wilku (13 grudnia 2019 13:27)
Cytuję użytkownika: Barbara
Cytuję użytkownika: Wilku
Jestem za większą ilością takich akcji. Jest pełno dymiących syfów, za którymi nie da się jechać.
Sprawć kolego swój samochód bo napewno nie jest w pożo a potem osądzaj innych
Barbaro, wiem czym jeżdżę i nie mam sobie nic do zarzucenia a osądzać będę bo widzę jakimi kopciuchami ludzie się przemieszczają a często są to także prywatni przewoźnicy. A co do kwestii samego sprawdzania to sprawdzaj swoje posty przed publikacją aby nikogo w oczy nie kuły swoją formą i błędami.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   policja  |   akcja smog  |   samochody  |   kontrola  |   dowód rejestracyjny  |  

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Legendy motoryzacji w doskonałej formie (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij