Menu

Natalia Baran o wyborach Miss Polski

Wałbrzyszanka, Natalia Baran nie została Miss Polski, ale jest zadowolona z zakwalifikowania się do finału. Opowiedziała nam o swoich odczuciach. 
Natalia Baran o wyborach Miss Polski
21-letnia Natalia Baran przeszła przez wszystkie etapy konkursu. - Swoją przygodę z Miss Polski zaczęła dzięki Miss Dolnego Śląska. Najpierw wysłała zgłoszenie online, potem wzięła udział w castingu w Wałbrzychu i wielu zgrupowaniach. To dało jej bezpośredni awans do finału Miss Polski.
 
Łącznie podczas finału było 10 wyjść. Finałowa trójka miała dodatkowe trzy wyjścia. 
 
- Było bardzo duże zamieszanie - wszystko na pełnych obrotach. Przebieranie się do kolejnych wyjść, które miałyśmy na gali. Wszystkie stałyśmy na scenie i czekałyśmy na te werdykty, na wybranie tej dziesiątki, z której później jest wybierana Miss Polski. Także to był gorączkowy moment. - mówi Natalia Baran.
 
Emocje w finale sięgały zenitu. 
 
- Cały czas była nadzieja, że może jednak zostanę tą wice.  - mówi Natalia Baran.
 
Królową piękności, Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska 
 
 
- Oczywiście bardzo lubię Magdę – obecną Miss Polski. Jestem naprawdę mega dumna. - mówi Natalia Baran.
 
I wicemiss Polski 2019 została Natalia Piguła 
II wicemiss Polski 2019: Marta Skwierczyńska 
III wicemiss Polski 2019: Dominika Konarska 
IV wicemiss Polski 2019: Karolina Wiltowska 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pilot (18 grudnia 2019 17:09)
Cytuję użytkownika: Ewka
Ładna dziewczyna.Życzmy Jej powodzenia,a nie obrzucajmy obelgami.Wstyd.
Taka ładna jak i ty brzydalu...
Ewka (17 grudnia 2019 20:23)
Ładna dziewczyna.Życzmy Jej powodzenia,a nie obrzucajmy obelgami.Wstyd.
ana (17 grudnia 2019 15:34)
Cytuję użytkownika: kronikarz
Taka w miarę przystojna kobieta powinna zainwestować w naukę oglady , prac domowych itp.czyli to co powinna umieć kobieta i znaleźć sobie porządnego męża zamiast wystawiać się na publiczne komentarze .
Na szczescie mamy 21 wiek i miejsce kobiety jest tam gdzie ona zdecyduje sie byc, a nie byle zakompleksiony kronikarz
ana (17 grudnia 2019 15:30)
Super doswiadczenie!I powodzenia zycze.
góral (16 grudnia 2019 22:06)
Edyta Nawrocka coś ostatnio nagrała? Bo nudą wieje
Zorro (16 grudnia 2019 22:01)
Gołym okiem widać, że pustak!
Asia (16 grudnia 2019 16:56)
Natalka wez juz idz stad !
;D (16 grudnia 2019 9:30)
Trzymaj się - dziewczę - mocno i realizuj swoje marzenia. A fala nienawiści, to w dzisiejszych czasach rodzaj normalności. Ważne, by zostawiać ją za rufą i to przeoraną solidnym kilwaterem. A, że to jest patologia z tą falą? No jest! Dlatego właśnie należy porządnie zadbać o swoją rufę i czem prędzej zabierać ją w troki stamtąd, gdzie patrzą na nią wilczym okiem. Zwłaszcza stąd, gdzie niejeden komentujący chętnie wbiłby w nią pazur, czy kieł weń zagłębił. Powodzenia! Stopy wody pod kilem!
Borat (15 grudnia 2019 22:27)
Anna Grodzka przy niej to mis juniwers
gość (15 grudnia 2019 18:11)
Widać jakim miastem pop*****lonym jest to wasze miasto i ludzie komentujący.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij