Badali potencjał turystyczny Aglomeracji Wałbrzyskiej

Dwudziestu przedstawicieli biur podróży z Dolnego Śląska, Małopolski i Mazowsza wzięło udział w dwudniowej wizycie studyjne po największych atrakcjach Aglomeracji Wałbrzyskiej . Zwiedzili Wałbrzych i okolice, by zbadać potencjał turystyczny regionu. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej. 

Wyświetl galerię 1/5
- Naszym celem było pokazanie potencjału całej Aglomeracji Wałbrzyskiej i ogromu atrakcji turystycznych, które znajdują się na naszym terenie. Cieszę się, że goszczący u nas właściciele biur podróży z takim entuzjazmem zareagowali na to co mamy do zaoferowania. Pierwszy efekty wizyty studyjnej już są w postaci rezerwacji na przyszłoroczne wycieczki  w nasz region. Już dziś mogę zapewnić, że będziemy organizowali kolejne wizyty przedstawicieli branży turystycznej - mówi Anna Żabska, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.
 
 
Goszczący u nas tour-operatorzy oprócz Zamku Książ z jego zimową atrakcją czyli Ogrodami Światła, Aqua-Zdroju, Wałbrzyskiej Starówki i Muzeum Porcelany odwiedzili także uzdrowisko w Jedlinie-Zdroju, Opactwo w Krzeszowie,  Zamek Grodno, Świdnicę, gdzie oglądali m.in. replikę samolotu Czerwonego Barona i podziemia Osówki.
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno