Miał sporo na sumieniu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23 letni kamiennogórzanin, którego zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Kryminalni z Kamiennogórskiej Komendy Policji już od kilku tygodni prowadzili intensywne czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania 23-letniego mężczyzny, którego wytypowali jako sprawcę rozboju dokonanego pod koniec września br. w centrum miasta. Kamiennogórzanin ukrywał się przed organami ścigania a był też poszukiwany do odbycia kary więzienia na 1,5 roku.
 
Funkcjonariusze udali się pod wytypowany wcześniej adres, gdzie na miejscu w wyniku przeszukania dokonali zatrzymania poszukiwanego. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji handlowych marihuany. Policjanci ustalili również, że mężczyzna kilka dni wcześniej dokonał uszkodzenia ciała 22-letniego mężczyzny oraz naruszył nietykalność cielesną 58–letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra. W dalszej kolejności funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie dokonanie przez niego w sierpniu br., kradzieży plecaka z zawartością artykułów spożywczych, pieniędzy oraz dokumentów.
 
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek Prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
 
opr.plr
foto: użyczone / KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno