Menu

Tworzą Nową Lewię

Przedstawiciele Wiosny i Sojuszu Lewicy Demokratycznej tworzą Nowa Lewicę. 
 
 
Tworzą Nową Lewię

W sobotę 14 grudnia w Warszawie spotkali się przedstawiciele Wiosny  i Sojuszu Lewicy Demokratycznej. "Wałbrzyską Wiosn"reprezentował Mariusz Kotarba , SLD regionu wałbrzyskiego poseł Marek Dyduch. 
 

Przyjęto nową nazwę lewicowej formacji, która będzie nazywała się Nowa Lewica. Wprowadzono również zmiany w statucie, które gwarantują podmiotowość Wiośnie. Jak powiedział Robert Biedroń, za kilka tygodni powstanie nowe ugrupowanie, w którym będą dwaj równoważni partnerzy, którzy po partnersku będą podejmować wszystkie decyzje. 

kat 
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 

 

Komentarze

Pamela (16 grudnia 2019 20:56)
Och!jaka piękna nazwa Nowa Lewica tylko gęby stare.W tle znowu górnicy w odświętnych strojach, czy wyszli uczcić pamięć swoich kolegów z kopalni Wujek.?

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij