Menu

Gość Dnia - Barbara Borkowy

Prosto z Londynu do Wałbrzycha przyjechała pisarka, tłumaczka i badaczka historii XIX-wiecznej, Barbara Borkowy. Zaprosiliśmy ją by opowiedziała nam o najnowszym, trzecim już tomie przetłumaczonych przez nią pamiętników Księżnej Daisy pt. "Co przemilczałam".

Gość Dnia - Barbara Borkowy

Komentarze

ksiegowy (16 grudnia 2019 22:09)
Badaczki , tłumaczki i dziwożony
pytacz (16 grudnia 2019 22:07)
Czy prywatnie jest to żona Tomasza Borkowego alias Andrzej Talar? ;)

Dodaj komentarz

księżna daisy  |   pamiętniki  |   barbara borkowy  |   historia  |   hochbergowie  |   wałbrzych  |  

History Hiking: Co stało się w lesie na Dolnym Śląsku?

History Hiking: Miejsce zbrodni sprzed lat. Co stało się w lesie na...

Festiwal Tajemnic już w weekend

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij