Gościnni Czesi, czyli nasi pięściarze górą w Trutnovie

Piękna hala, świetne widowisko, a przede wszystkim wygrana naszego zespołu. Po dobrym meczu reprezentacja Leone Imperium Boxing Wałbrzych pokonała 10:4 swych czeskich rywali w towarzyskim turnieju Uffo Top Boxing Night.

Pewnym zwycięstwem pięściarzy z ulicy Pługa zakończył się towarzyski mecz w pięknej hali Uffo w Trutnovie - Top Boxing Night. Nasi zwyciężyli 10:4, a o przewadze podopiecznych trenerów Krzysztofa Sadłonia oraz Mariusza Burzyńskiego najlepiej świadczy fakt, iż Daniel Redko oraz Patryk Kowalczyk znokautowali swych przeciwników. W pozostałych starciach było równie udanie, gdyż z siedmiu startujących Polaków porażki ponieśli jedynie Jakub Szydełko oraz Paweł Sajda. Na usprawiedliwienie Kuby należy jednak dodać, iż do swej walki przystąpił z kontuzją kciuka, której doznał jakiś czas temu w sparingu i przez miesiąc musiał odpoczywać od boksu. W rezultacie mimo dobrego początku pojedynku nie dał rady wicemistrzowi Czech.

 

- Nieco inaczej wyglądała kwestia Pawła Sajdy, który w drugiej rundzie znokautował rywala. Gospodarze jakoś postawili go na nogi, dzięki czemu zdołał dociągnąć do końca walki. Jakież było nasze zdziwienie, gdy sędziowie uznali Czecha za zwycięzcę. Rywal był tym faktem również mocno zaskoczony, bowiem przeprosił Pawła za werdykt sędziów. Muszę jednak podkreślić, że byłem pozytywnie zaskoczony świetną organizacją i atmosferą imprezy. To był naprawdę udany wieczór, tym bardziej że przyniósł nasze zasłużone zwycięstwo -, podsumował trener Sadłoń.

 

Dla ekipy Leone Imperium Boxing był to ostatni w mijającym roku występ. Nowy Rok najwcześniej rozpocznie wspomniany Sajda, który już 2 stycznia wyjedzie na Ukrainę na kadrę seniorów.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno