Menu

Alicja Materek w reprezentacji Polski

Nina Patalon, trener reprezentacji Polski U-19, powołała 22 zawodniczki na styczniowe konsultacje kadry w Warszawie. Wśród powołanych znalazła się piłkarka AZS-u PWSZ Wałbrzych - Alicja Materek (na zdjęciu z prawej).

Alicja Materek w reprezentacji Polski

Po raz kolejny szkoleniowiec reprezentacji Polski sięga po przedstawiciela AZS-u PWSZ. Po Małgorzacie Mesjasz oraz Annie Rędzii, które w minionych sezonach regularnie były powoływane do zespołu seniorek, przyszedł czas na młodsze pokolenie. W połowie stycznia w Warszawie odbędzie się konsultacja, na którą Nina Patalon, trener reprezentacji Polski U-19, powołała 22 zawodniczki, o czym informuje portal kobiecapilka.pl. Jak wspomnieliśmy w gronie wyróżnionych znalazła się Alicja Materek, a więc młoda reprezentantka akademickiej drużyny z Wałbrzycha.

 

 

Powołanie otrzymały:

Julia Włodarczyk (AP LG Gdańsk), Milena Kokosz (Asane Fotball Damer), Alicja Materek (AZS PWSZ Wałbrzych), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Michelle Biskup (Borussia VFL Monchengladbach), Zofia Buszewska, Anna Konkol, Kinga Kozak (wszystkie GKS Katowice), Alicja Piechocka, Aleksandra Żurek (Medyk Konin), Natalia Padilla-Bidas (Malaga FC Femenino), Amelia Bieńkowska, Sara Kierul (wszystkie Olimpia Szczecina), Katarzyna Kubik (TS ROW Rybnik), Adrianna Achcińska, Paulina Filipczak, Gabriela Grzybowska, Oliwia Silny, Alicja Sokołowska, Oliwia Szperkowska, Wiktoria Zieniewicz (wszystkie UKS SMS Łódź), Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka Jelna)

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Ekstraliga kobiet: w oczekiwaniu na ostateczną decyzję

Awans reprezentacji Polski kobiet w rankingu FIFA

Ekstraliga kobiet: kwarantanna akademiczek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij