Menu

Wałbrzych przywitał Nowy Rok (VIDEO)

Wałbrzyszanie w Rynku przywitali Nowy Rok w rytmach muzyki serwowanej przez duet DJ P.Turner & Edyta Nawrocka. Życzenia złożył Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Wałbrzych przywitał Nowy Rok (VIDEO)

 

 

plr

foto/video: FB Wałbrzych24.com

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Komar (3 stycznia 2020 3:37)
Było ekstra! Szkoda tylko ze dzikie tłumy za barierka a mało ludzi pod „scena”. Niestety wolą pic niż tańczyć, bo przed barierkę tylko bez trunków i bez petard, ale za barierka prawie mnie zdeptali.
Wyzwalacz (2 stycznia 2020 21:55)
Ja nie mogłem być.Bardzo żałuję.Musiałem być w pracy na dyżurze.Na szczęście nie musieliśmy kopać.Siedzieliśmy sobie w kanciapie z narzędziami pod kaplicą.Odmówiłem modlitwę za moją ojczyznę Izrael.Przyszła żonka.Zarobiła troszkę tego wieczoru,więc nawet wino musujące wypiliśmy.Muzyki nie puszczaliśmy bo nie wypada w takim miejscu,ale słyszeliśmy cudowne utwory mojej ulubionej piosenkarki Edyty Nawrockiej,dobiegające z rynku.Wieczór sylwestrowy spędziliśmy cudownie.
MIESZKANIEC (2 stycznia 2020 18:54)
Cytuję użytkownika: Lola
Byłam,widziałam,macałam i sama macaną byłam.....Dlatego ten sylwester był najpiękniejszy...
Ale burde...l
Lola (2 stycznia 2020 18:39)
Byłam,widziałam,macałam i sama macaną byłam.....Dlatego ten sylwester był najpiękniejszy...
mieszkaniec (2 stycznia 2020 12:18)
Chyba nie było kasy, albo nie było komu rozłożyć "sceny przenośnej".
Kiko (2 stycznia 2020 12:12)
Jak to na schodach?
wieśniak miejski (2 stycznia 2020 11:54)
Wałbrzyski ratusz wzorem akcji stop plastik wprowadził nową - "sylwester w występami na schodach".

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Sylwester  |   Nowy Rok  |   Edyta Nawrocka  |   Roman Szełemej  |   rynek  |   2020  |  

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

''7 wspaniałych'' podczas Koszykarskiej Barbórki

Znaleźli 8 pocisków. Obwodnica i centrum miasta już przejezdne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij