Brawo mieszkańcy Wałbrzycha - pomogli policji w zatrzymaniu poszukiwanego

Dzięki pomocy mieszkańcom udało się zatrzymać poszukiwanego mężczyznę, który może mieć związek z obmacywaniem nastolatek w autobusie komunikacji miejskiej w Wałbrzychu. Policja dziękuje mieszkańcom. 

 

Do zdarzenia doszło 15 października 2019 r w autobusie linii nr 5. Autobus odjechał z przystanku przy Placu Grunwaldzkim w kierunku dzielnicy Biały Kamień. Poszukiwany mężczyzna miał, jak informuje policja,  dopuścić się innej czynności seksualnej polegającej na dotykaniu po brzuchu dwóch małoletnich pokrzywdzonych poniżej 15 roku życia.
 
Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który stworzono na podstawie informacji od nastolatek.  Informacja z wizerunkiem mężczyzny pojawiła się na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 31 grudnia ubiegłego roku, pojwiła się również w lokalnych mediach.  

- Publikacja przyniosła zamierzony efekt. Dzięki pomocy mieszkańców Wałbrzycha i powiatu ustalono tożsamość poszukiwanego mężczyzny Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności sprawy i związek z nią zatrzymanego mężczyzny - informuje policja. 

Wałbrzyska policja dziekuje mieszkańcom Wałbrzycha za pomoc:  
 
Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego za zaangażowanie i pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który mógł mieć związek ze sprawą nagabywania dwóch małoletnich pokrzywdzonych poniżej 15 roku życia. Dziękujemy również dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek podejrzanego w środkach masowego przekazu . 
 
opr.plr/adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno