Za nami drugi miesiąc Zimowej Ligi Debla o Puchar Prezesa PEC. Na czele rywalizacji, która toczy się w Tenis-Arenie, plasuje się bez straty punktu duet Szurma - Rychter.
Zimowa Liga Debla o Puchar Prezesa PEC
Klasyfikacja po II rundzie
1. Szurma - Rychter 200 pkt.
2. Kus - Nowik 197
3. Błaszak - Głębocki 194
4. Kierepka - Kierepka 194
5. Raczkowski - Sadowski 191
6. Angrys - Angrys 191
7. Pożarski - Ząbek 189
8. Huszczo - Huszczo 186
9. Bujak - Dobrowolski 183
10. Kiszkiel - Szurma 180
11. Dziemiańczuk - Rychter 180
12. Dudek - Stec 180
13. Obrzut - Sojko 175
14. Jałówko - Krukierek 173
15. Lang - Zachariasz 173
16. Leżoń - Tanaś 169
17. Ek - Mankiewicz 165
18. Rogóż - Rogóż 165
19. Dzierżyński - Wojciechowski 163
20. Ek - Ek 163
21. Kus - Kus 158
22. Biel - Sulima 158
23. Janik - Szul 156
24. Wasielewski - Serwicki 154
25. Bondaruk - Rongiers 152
26. Drogosz - Dybczyński 148
27. Bielawski - Stawicki 145
28. Bogdański - Falkiewicz 144
29. Borczyk - Kubieniec 142
30. Biedermann - Grzebski 140
31. Dąbrowska - Jajko 140
32. Szyda - Szyda 139
33. Dulba - Sanewski 138
34. Staszkiewicz - Staniewski 136
35. Kosiba - Tyrcz 131
36. Szul - Zieliński 131
37. Obajtek - Trela 128
38. Biel - Biel 127
39. Miękinia - Worsa 125
40. Maciaszek - Maciaszek 125
41. Fenik - Zakrawacz 122
42. Kloc - Urban 118
Klasyfikacja według grup
Grupa I
1. Szurma - Rychter
2. Angrys - Angrys
3. Kus - Nowik
4. Kierepka - Kierepka
5. Głębocki - Błaszak
6. Raczkowski - Sadowski spadek
7. Pożarski - Ząbek spadek
8. Huszczo - Huszczo spadek
Grupa II
1. Kiszkiel - Szurma awans
2. Bujak - Dobrowolski awans
3. Rychter - Dziemiańczuk
4. Obrzut - Sojko
5. Lang - Zachariasz spadek
6. Danaj - Górski spadek
7. Dudek - Stec spadek
Grupa III
1. Krukierek - Jałówsko awans
2. Dzierżyński - Wojciechowski awans
3. Rogóż - Rogóż
4. Leżoń - Tanaś
5. Mankiewicz - Ek
6. Ek - Ek spadek
7. Kus - Kus spadek
Grupa IV
1. Wasielewski - Serwicki awans
2. Biel - Sulima awans
3. Rongiers - Bondaruk
4. Janik - Szul
5. Bielawski - Stawicki
6. Drogosz - Dybczyński spadek
7. Bogdański - Falkiewicz spadek
Grupa V
1. Biedermann - Grzebski awans
2. Dąbrowska - Jajko awans
3. Dulba - Sanewski
4. Borczyk - Kubieniec
5. Kosiba - Tyrcz
6. Szul - Zieliński spadek
7. Szyda - Szyda spadek
Grupa VI
1. Obajtek - Trela awans
2. Maciaszek - Maciaszek awans
3. Worsa - Miękinia
4. Fenik - Zakrawacz
5. Biel - Biel
6. Staszkiewicz - Staniewski
7. Kloc - Urban
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
(ben)
Dodaj komentarz