Zostańcie z nami - podsumowanie projektu

W ten poniedziałek, odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu oraz gala wręczenia nagród dla uczestników programu „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”.

Celem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do pracy i zamieszkania w Świdnicy i okolicach oraz do kształcenia na kierunkach przydatnych na lokalnym rynku pracy.

 

Pierwsza edycja „Zostańcie z nami” skierowana była do uczniów klas trzecich świdnickich gimnazjów. Ponad 150 uczestników przez cały rok szkolny brało udział w różnych zadaniach i konkursach takich jak „ZaLOGOWANI” oraz „Mój pierwszy milion”.

 

Na specjalnych warsztatach, uczniowie mieli szansę zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości i rynku pracy. W programie przewidziano także zwiedzanie zakładów prac firm ZUPBADURA, Franc - Textil Sp. z o.o., Krause Sp. z o.o., RST Software Masters, AMS Sp. z o.o., FW Jodko – Schiewe i Galess Sp. z o.o..

 

12 czerwca 2017, godz. 17.00

Sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa
foto: użyczone
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno