Świdnica na Targach Turystyki Weekendowej
Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Świdnicy na Targach Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”w Chorzowie.  Przez trzy dni goście odwiedzający wystawienniczy namiot mogli zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną ponad 60 wystawców z Polski, Czech oraz Węgier. 
 
- Podczas targów rozdawaliśmy materiały promocyjne opisujące świdnickie zabytki oraz odbywające się w mieście imprezy. Przeprowadziliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla gości odwiedzających nasze stoisko. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju gadżety reklamowe (odblaski, długopisy, magnesy) ale największą uwagę przyciągał drewniany model trójpłatowego Fokkera, na którym latał „Czerwony Baron” – wiele osób pytało się czy i gdzie można taki model dostać lub kupić – mówi Andrzej Deska z Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego w Świdnicy. 

Na innych stoiskach można było zapoznać się z propozycjami między innymi  biur podróży, hoteli, pensjonatów, schronisk, ośrodków wczasowych i rekreacyjnych, uzdrowisk oraz sanatoriów. Można było również kupić  wyjątkowe produkty regionalne.
 
- Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności na targach w Chorzowie wielu mieszkańców województwa śląskiego zaplanuje swój wakacyjny pobyt w Świdnicy i okolicach – dodaje Maciej Dzieciątkowski.
 
Są to już kolejne targi,  targach turystycznych w Poznaniu i Wrocławiu na których obecna jest Świdnica. Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kama
foto: użyczone
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno