Ukradł elektronarzędzia, zabawki, CB-radio, a nawet hulajnogę

Tuż po wybiciu szyby w samochodzie i kradzieży pozostawionej na wierzchu reklamówki w ręce policjantów  trafił 37- mężczyzna. Zatrzymany wałbrzyszanin typowany był jako sprawca innego przestępstwa, do którego doszło w sylwestra.

W sylwestrową noc mężczyzna przez  otwarte drzwi  wszedł do przedsionka domu jednorodzinnego. Z wieszaka zabrał dwie kurtki męskie wraz z kluczykami do samochodu oraz pilotem do bramy garażowej, którego zaraz po wyjściu z domu użył. 
 
Z garażu ukradł elektronarzędzia, zabawki, CB-radio, hulajnogę oraz portfel z dokumentami i kartami płatniczymi. Ponieważ skradzione rzeczy zajmowały dużo miejsca, sprawca wywiózł je stojącym w garażu samochodem, który po przetransportowaniu  łupu odstawił na miejsce. Właściciel skradzionych rzeczy straty oszacował na kwotę 6 500 zł.
 
Śledczy  jako sprawcę kradzieży wytypowali 37-letniego mieszkańca Wałbrzycha.  Mężczyzna został zatrzymany. Wpadł w ręce mundurowych tuż po wybiciu szyby w samochodzie i kradzieży pozostawionej na widoku reklamówki z płytami CD oraz podręcznym zestawem narzędzi.  Skradzione mienie wyceniono na kwotę 200 zł.
 
Mężczyzna usłyszał już zarzuty w obu sprawach. Grozi mu do 10 lat więzienia. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno