Włam z narkotykami

Włamywać się z amfetaminą w kieszeni? Niektórzy wychodzą z założenia „czemu nie”. Przestępcze trio włamało się do hurtowni części samochodowych, kobieta miała narkotyki, a jeden z mężczyzn był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. 

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku, podczas  włamania do byłej hurtowni części samochodowych i kradzieży min. komputerów oraz ich wyposażenia. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
 
Policjanci  w ramach patrolu, sprawdzali okolice byłej hurtowni części samochodowych przy ul. Ludowej, gdzie często dochodziło do włamań. Podczas patrolu zauważyli trzy osoby, które na widok mundurowych zaczęły uciekać w kierunku ogródków działkowych. Po krótkim pościgu policjanci odnaleźli  złodziejskie trio ukryte w jednej z altanek.
 
W altance znaleziono również przedmioty pochodzące z hurtowni, które złodzieje wynieśli wcześniej. Odzyskano min. dwa komputer, monitory do komputera, klawiatury, świece żaroodporne, drukarki, klimatyzator i odtwarzacz CD. 
 
Zatrzymani to 21-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 36 i 41-lat. Przy kobiecie znaleziono prawie 50 porcji dilerskich amfetaminy. Starszy z mężczyzn był osobą poszukiwaną  za wcześniejsze kradzieże i włamania. Cała trójka trafiła do aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty.   Grozi im nawet do 10 lat więzienia. 
 
red
foto: wałbrzyska policja
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno