Zimowa rekrutacja na logistykę
Zimową rekrutację na studia magisterskie na kierunku logistyka rozpoczyna właśnie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Swoją ofertę kieruje również do osób pracujących, umożliwiając im studiowanie w formie niestacjonarnej. 
Rekrutacja trwać będzie od 15 stycznia do 12 lutego 2020 roku i jest adresowana do wszystkich absolwentów studiów inżynierskich, niekoniecznie do osób posiadających już dyplom logistyka.
 
Program kształcenia, obejmujący trzy semestry, skoncentrowany jest w dużym stopniu na zagadnieniach ogólnych dotyczących zarządzania projektami, prowadzenia przedsiębiorstw, autoprezentacji, których praktyczna znajomość przydaje się w wielu zawodach. W programie studiów nie brakuje jednak przedmiotów typowo logistycznych, związanych z modelowaniem komputerowym, symulacją, controllingiem, Lean Management, pomagających czynnym zawodowo logistykom podnosić swoje kwalifikacje. To właśnie głównie z myślą o nich PWSZ w Wałbrzychu prowadzi, równolegle z formą stacjonarną,  studia w formie niestacjonarnej.  
 
Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne odbywa się za pośrednictwem systemu online. Następnie komplet dokumentów należy złożyć w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich (ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, pokój 24). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie uczelni.
 
opr.plr
foto: użyczone / PWSZ w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno