Menu

Ferie w Wałbrzychu na sportowo

Aqua Zdrój szykuje ofertę zajęć głównie z myślą o dzieciakach z Wałbrzycha i Dolnego Śląska, które zimowy wypoczynek rozpoczynają 10 lutego. Z uwagi na nieprzywidywalność pogody zamiast zajęć na śniegu proponowane są głównie gry zespołowe na miejskich obiektach sportowych.

Ferie w Wałbrzychu na sportowo

W komunikacie przedstawicieli Aqua Zdroju czytamy:

 
Brak śniegu, pogoda w kratkę czy pusty portfel to nie powód aby w tym roku siedzieć w domu podczas dolnośląskich ferii zimowych. Jak co roku Centrum Aktywnego Wypoczynku „Aqua-Zdrój” oraz gmina Wałbrzych, przygotowują dla dzieci w wieku szkolnym sporo atrakcji, aby mogły odstresować się od monotonii roku szkolnego. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy m.in. Wodny Tor Przeszkód „AquaTrack”, zajęcia Parkourowe, czy turniej koszykówki 3x3. Oprócz tego specjalne ceny wejść na basen, nawet od 3 zł/h, oraz wejście do Skateparku tylko za 2zł.
 
Harmonogram zajęć na obiektach sportowych znajdziecie na plakacie promującym sportowe ferie w Wałbrzychu:
 
 
 
opr.plr
foto: użyczone / Aqua Zdrój
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych. ferie  |   aqua zdrój  |   sport  |   zima  |   wypoczynek  |   rekreacja  |   basen  |   skatepark  |  

Nie jest dobrze... na drogach mnóstwo śniegu

Ile zapłacimy za nieodśnieżony samochód ?

W sobotę derby - na mecz ubieramy się na czarno

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij