Młodzicy i kadeci z trofeami

Znakomite rezultaty osiągnęli zawodnicy KT Szczawno Zdrój w dniach 18-20.01.20 podczas startów na ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych młodzików U14 oraz kadetów U16.

MŁODZICY U14
 
W Krakowie Małopolski Związek Tenisowy zorganizował Ogólnopolskie zawody do lat 14. Na starcie zameldowali się Kornel Kolek oraz Filip Kosiński. W singlu Kornel uległ w pierwszej rundzie Michałowi Tarapackiemu z Sanoka natomiast Filip dotarł do ćwierćfinału pokonując po drodze rozstawionego Piotra Szczeciaka z Łęcznej gdzie uległ zaprzyjaznionemu Kasprowi Kulpie 16 62 76. Obaj Panowie znakomicie spisali się w turnieju deblowym docierając do finału w którym Kornel grając w parze z Janem Wygoną z Krakowa uległ w ścisłym finale Filipowi grającemu w parze z Alanem Ważnym.
 
 
KADECI U16
 
Do bardzo podobnej sytuacji doszło w finale debla podczas Ogólnopolskiego turnieju Kadetów, który rozgrywany był na kortach Górnika Bytom. Tutaj Gabriel Wójcicki KT Szczawno Zdrój grający w parze z Adrianem Smaterem z Warszawy uległ Antoniemu Pankowskiemu KT Szczawno Zdrój który grał w parze z Szymonem Janzenem z Grodziska. Tymczasem w singlu do ćwierćfinału dotarł Antek gdzie uległ Nikodemowi Barcikowi z Bytomia 36 16 natomiast Gabriel po zaciętym meczy uległ Michałowi Cała z Krakowa 67 57.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno