Menu

Ferie w Aglomeracji Wałbrzyskiej

10 lutego dzieciaki z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego będą wypoczywać podczas ferii zimowych. Bogatą ofertę spędzenia wolnego czasu przygotowało wiele wałbrzyskich instytucji a także w okolicznych gminach.

Ferie w Aglomeracji Wałbrzyskiej
Zamek Książ już od początku ogólnopolskich ferii zaprasza gości na specjalne zimowe atrakcje.
 
- Zimowa Zamkowa Kraina to specjalna atrakcja przygotowana nie tylko dla najmłodszych ale też nieco starszych dzieci odwiedzających Zamek Książ. Zdajemy sobie sprawę, że śnieg w tym roku nie dopisał, dlatego rodzicie i opiekunowie szukają różnych innych form aktywności. Zapraszamy do sprawdzania terminów na naszej stronie internetowej. W tym czasie będzie można poznać nie tylko dzieje historyczne ale także miło spędzić czas. Zapraszamy też do odwiedzenia Palmiarni i naszych trzech maskotek - lemurów, które już stały się ulubieńcami wałbrzyszan - zaprasza rzecznik Zamku Książ Mateusz Mykytyszyn.
 
 
Stara Kopalnia podczas zimowego wypoczynku zaprasza przede wszytkim na zajęcia edukacyjne i warsztaty, wśród nich na przykład tworzenie origami na potrzeby wystawy Marcina Ryczka. Wkrótce pojawi się także wystawa pająków i zaplanowano ciekawe wydarzenia muzyczne i filmowe.
 
 
 
Biblioteka pod Atlantami organizuje ferie w klimacie EKO. Zaplanowano szereg wydarzeń związanych z czytelnictwem i nie tylko. Wiele będzie się działo nie tylko w siedzibie biblioteki w Rynku ale także w poszczególnych filiach.
 
 
 
Muzeum Porcelany zaprasza na warszaty tworzenia walentynkowych stroików, patyczkowych szkatułek, porcelanowych inspiracji i skrzatów. Warsztaty można połączyć ze zwiedzaniem muzeum.
 
 
Aqua Zdrój tradycyjnie proponuje ferie na sportowo. Oprócz półkolonii praktycznie każdego dnia organizowane będą zawody w grach zespołowych pod okiem instruktorów. Ponadto specjalne zniżki przygotowano na czas ferii dla korzystająych ze skateparku i parku wodnego.
 
 
Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotowała zestawienie najciekawszych wydarzeń organizowanych przez instytucje w okolicznych miastach i gminach. Pełne zestawienie znajdziecie poniżej:
 
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   ferie  |   dzieci  |   czas wolny  |   rozrywka  |   rekreacja  |   sport  |   warsztaty  |   zajęcia  |  

Alkatraz: Rozpoczęły się zapisy do kultowego turnieju koszykówki

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij