Pracodawcy bawili się i pomagali

Za nami III Bal Dolnośląskich Pracodawców. Oprócz luźnej, karnawałowej atmosfery impreza ma także wymiar charytatywny.

Bal Dolnośląskich Pracodawców wymyślono po to, by oprócz spotkań w formule konferencji członkowie stowarzyszenia mieli też możliwość spędzić czas w mniej oficjalnej atmosferze.
 
- Temperatura na zewnątrz jak i w środku sprzyja zabawie. Możemy odłożyć myśli o pracy i jej trudach, o tym co dzieje się w naszych firmach i razem z partnerami społecznymi, związkami zawodowymi i przedstawicielami administracji po prostu miło spędzić wieczór - mówi prezes zarządu Dolnośląskich Pracodawców Artur Mazurkiewicz.
 
 
Z jakimi największymi trudnościami mierzyli się w ubiegłym roku przedsiębiorcy i jakie wyzwania czekają na nich w 2020?
 
- Wyzwania roku 2019 były podobne do tych, które czekają nas w tym roku. Mamy jednak spowolnienie w Europie zachodniej a wręcz globalne. To powoli przekłada się też na spowolnienie w Polsce więc na pewno musimy współdziałać między przedsiębiorcami i administracją aby temu spowolnieniu przeciwdziałać. Do tego dochodzą klasyczne problemy polskiej gospodarki jak niestabilność systemu prawnego czy brak ludzi do pracy. W ostatnich dniach dodaje się do tego kryzys związany z wirusem z Chin i Brexit, które determinują nowe wyzwania na rok 2020 - mówi Maciej Witucki, Prezydent Konfederacji Lewiatan.
 
 
Bal Dolnośląskich Pracodawców poprowadził Olivier Janiak. Na scenie prezentowali się uczniowie II LO z zespołu De Podkówczers. O muzyczną oprawę karnawałowej części wieczoru zadbał zespół Pająki. Podczas licytacji na rzecz podopiecznych Fundacji Cząstka Siebie zebrano łącznie 50 tysięcy złotych.
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno