Menu

Napad, którego nie było

Nawet 5 lat więzienia grozi kurierowi, który zgłosił policji, że został napadnięty. Jak się okazało, napadu nie było a kurier zgubił pieniądze za doręczone przesyłki. 
 
 
Napad, którego nie było
Przedstawiciel firmy kurierskiej zgłosił wałbrzyskim policjantom, że został napadnięty i skradziono mu pieniądze. Jak tłumaczył 24-latek, wchodząc  do bramy z przesyłką, został zaatakowany przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Mieli oni uderzyć go i zabrać  saszetkę, w której było kilkanaście tysięcy złotych za doręczone przesyłki.

Kryminalni ustalili, że do napadu nie doszło i zatrzymali 24-letniego kuriera. Mężczyzna przyznał się, że  zgubił  pieniądze a  napad wymyślił w nadziei, że nie będzie musiał oddawać zagubionych pieniędzy. 

Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz składanie fałszywych zeznań  grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

kama
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

napad którego nie było  |   kurier  |   policja  |   997  |   112  |  

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij