Inspektor Psina z gromkimi brawami

Gromkimi brawami dziecięca widownia nagrodziła Głuszycką Grupę Teatralną „Po godzinach”, która już po raz drugi na głuszyckiej scenie wystąpiła w spektaklu zatytułowanym „Inspektor Psina”.

Spektakl to  projekt adresowany do młodego widza, ale pełne humoru dialogi, zabawne zbiegi okoliczności i świetne kreacje aktorskie sprawiają, że spektakl bawi także starszą widownię. 

 

Po raz kolejny spektakl w wykonaniu aktorów-amatorów z Głuszyckiej Grupy Teatralnej wypełnił salę widowiskową Centrum Kultury-MBP w Głuszycy. Gratulujemy członkom grupy „Po godzinach” niespożytej energii i dziękujemy za piękną podróż do krainy baśniowych postaci. 

 

 
W spektaklu „Inspektor Psina” wyreżyserowanym przez Roberta Delegiewicza wystąpili w następujących rolach: Grzegorz Milczarek – Inspektor Psina, Magdalena Kandefer – Duch Lustra, Alina Mączyńska – Wróżka Salsefia w wersji domowej, Ilona Banasik (w zastępstwie Iwety Głód) – Wróżka Salsefia w wersji oryginalnej, Artur Gołda – Wilk, Edyta Popek – Zła Królowa, Mirosław Żołopa – Królewicz, Urszula Mrozińska – Drwalowa, Szymon Sławik – Diabeł, Robert Delegiewicz – Rozbójnik. Obsługą elektroakustyczną przedstawienia zajął się burmistrz Głuszycy Roman Głód. 
 
Przypomnijmy, że premiera „Inspektora Psiny” na głuszyckiej scenie miała miejsce w dniu 12 października 2019 r. i była to już czwarta premiera działającej od 2016 roku Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po godzinach”, którą można było zobaczyć także w spektaklach: „Ziemia Obiecana Włókniarzy”, „Ziemia Obiecana Włókniarzy II - Znowu wojna” oraz „Dzieci Czarnych Orłów”. Czekamy na kolejne realizacje i życzymy wszystkim członkom grupy na czele z opiekunem Robertem Delegiewiczem nowych równie udanych projektów teatralnych. 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno