Menu

Operacja lub wózek na całe życie

9-letni Alan ze Strzegomia marzy o tym, by móc normalnie chodzić ale bez kosztownej operacji grozi mu przykucie do wózka inwalidzkiego na całe życie.

Operacja lub wózek na całe życie
Alanowi nie było dane rozwijać się jak większości dzieci. Tuż po urodzeniu okazało się, że ma rozszczep kręgosłupa. Mimo wielu operacji i niezliczonych godzin rehabilitacji choroba postępuje. Chłopiec może poruszać się wyłącznie za pomocą balkonu, jego nogi są bardzo słabe, wyginają się w nienaturalny sposób i coraz częściej płacze z bólu.
 
 
Jedyną nadzieją są dwie kosztowne operacje, których mogą podjąć się specjaliści z Kliniki Ortopedycznej w niemieckim Aschau. Rodzice Alana sami nie są w stanie sfinansować zabiegów i rehabilitacji  które według lekarzy powinny odbyć się jak najszybciej.
 
 
 
Rodzice Alana uruchomili zbiórkę na portalu siepomaga.pl. Muszą zebrać ponad 91 tys. zł. Od lipca ubiegłego roku udało się zebrać nieco ponad 18% z wymaganej kwoty a czas ucieka.
 
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Romek (6 lutego 2020 12:19)
A 1% można przekazać na rzecz chłopca?

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   strzegom  |   Alan  |   siepomaga  |   zbiórka  |   operacja  |   rehabilitacja  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij