Walentynki z ATB

15 lutego Wałbrzych zostanie stolicą muzyki elektronicznej. To za sprawą wyjątkowych gwiazd, które zagrają w Aqua Zdrój Arena. Na scenie przy ul. Ratuszowej pojawi się prawdziwa legenda, DJ i producent ATB. Gwiazda muzycznych festiwali na całym świecie zagra na scenie z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance Alexem M.O.R.P.H. 

Na scenie zagrają również Jackob Rocksonn, Novicky, Maciej Wowk DMC.
 
André Tanneberger, (ATB) grał  już chyba w każdym zakątku świata – zarówno w klubach muzycznych jak i na dużych festiwalach. Jego produkcje grają wszystkie większe rozgłośnie radiowe w Europie. W Polsce pojawił się kilkukrotnie na festiwalach, rozkochując kolejne pokolenia fanów. Aqua Zdrój Arena w Wałbrzychu to kolejny przystanek na jego trasie. 
 
W sobotnią noc usłyszymy największe jego hity: „9PM: Till, I Come”,”I Don’t Wanna Stop” czy „You’re Not Alone”. 
 
 
Trzeba podkreślić, że takiej gwiazdy muzycznej miasto jeszcze nie gościło, a Wałbrzych jest kolejnym przystankiem na trasie artysty. 29 lutego ATB będzie jedną z gwiazd  Legendary Festival w Zagrzebiu na Chorwacji, a przed świętami Wielkanocnymi André Tannebergerga usłyszymy na festiwalu w Kolonii w Niemczech.
 
Przypominamy, że Park Wodny oraz Strefa Squash&FitnessSport będzie czynna w tym dniu do godz. 17.30, a od 18.00 wszystkie parkingi przy ul. Ratuszowej będą płatne!!! Wydzielony zostanie również specjalny parking dla gości którzy posiadają bilety VIP. Na parking hotelowy przy ul. Mariana Szei będą mogli wjeżdżać goście za okazaniem specjalnej przepustki.
 
 
Bilety na Największą Imprezę Walentynkową 2020 w Polsce rozchodzą się w gigantycznym tempie. Zapraszamy do zakupu ostatnich biletów. Ceny wejściówek zaczynają się już od 119 zł. Bilety do nabycia:
- DMC.ABILET.PL,
- W recepcji hotelu Aqua-Zdroju,
- dostępne także stacjonarnie we wszystkich punktach ABILET.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno