Menu

Filmy kręcone w Wałbrzychu: Znacie te kadry?

Na przestrzeni lat, w Wałbrzychu powstało wiele filmów - zarówno pełnometrażowych, jak i seriali. Postanowiliśmy sprawdzić czy poznacie, z których produkcji to kadry. 

 

Filmy kręcone w Wałbrzychu: Znacie te kadry?

Wpisujcie w kometarzach z jakiego filmu jest dane zdjęcie i czy poznajecie lokalizację. Piszcie też, ktoory film jest waszym ulubionym. 

 

 

 

 

red

foto: yt

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

barbórka (22 września 2020 21:24)
Wałbrzych-cudowne, klimatyczne miasto, jedno z najpiękniej położonych w Polsce! Szkoda,że filmowcy wyszukują tylko najmroczniejsze miejsca. A stereotypy to oręż dla leniwców umysłowych.
Franek (25 lutego 2020 2:03)
6- sztuczki
Kristina (15 lutego 2020 17:50)
Jak chodziłam do średniej szkoły to kręcili film Baryton. Pamiętam, że statystowalismy w Szczawnie - Zdroju. Grał Zbigniew Zapasiewicz i Piotr Fronczewski.
Bukin (14 lutego 2020 15:26)
Wałbrzych piękne miasto i mili taksuwkarze
Lola (12 lutego 2020 23:36)
Cytuję użytkownika: Lukasz
Walbrzych miasto biedy i kurestwa
To po c**j wchodzicie na wałbrzych24.Com i przeglądacie stronkę, skoro macie takie zdanie o walbrzychu? Haha! Widać że kurestwo i biedę znasz ze swojego przykładu, mądrością nie grzeszysz ani kulturą czy jakąkolwiek inna pozytywną cechą swojej zjebanej osobowości.
komentator (11 lutego 2020 12:17)
Cytuję użytkownika: bobo
FILMY KRECONE W WALBRZYCHU TO FILMY O BIEDZIE !
No a o czym innym można kręcić filmy w tej dziurze?
Cioty nie powiesz? (10 lutego 2020 15:59)
Cytuję użytkownika: Lukasz
Syf kilka i mogiła to walbrzyskie filmy . Wałbrzych k******ie miasto Świdnicy do pięt nie dorasta.
Pokaż te pięty, to zobaczymy!
Lukasz (10 lutego 2020 10:42)
Syf kilka i mogiła to walbrzyskie filmy . Wałbrzych k******ie miasto Świdnicy do pięt nie dorasta.
whitepower (10 lutego 2020 10:36)
Cytuję użytkownika: Lukasz
Walbrzych miasto biedy i kurestwa
"Lukasz" - nick pedała i chłopca z niechcianej ciąży
Mqjqjqj (10 lutego 2020 9:59)
Bez wstydu, droga Molly, Julia wraca do domu, komornik, Panna nikt,sztuczki
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

filmy  |   walbrzych  |   klrecone  |   kadry  |   w24  |   scena  |   scenariusz  |   zagadka  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij