Zapraszamy na koncert Alicji Majewskiej

Już 15 lutego Alicja Majewska wystąpi w Filharmonii Sudeckiej. Podczas koncertu będzie można usłyszeć najnowsze piosenki z płyty „Żyć się chce” oraz największe przeboje Artystki.

Koncert zapowiada się bardzo interesująco, szczególnie ze względu na artystów, którzy wystąpią w Filharmonii Sudeckiej. Oprócz Alicji Majewskiej na scenie pojawi się Włodzimierz Korcz na fortepianie oraz Warsaw Opera Quartet (kwartet smyczkowy).
 
 
Koncert w Wałbrzychu to jeden z pierwszych koncertów Alicji Majewskiej promujący najnowszą płytę „Żyć się chce”. W programie znalazły się też dwie szczególne piosenki. "Żal niebieski" to skromny hołd dla zmarłego przed dwu laty przyjaciela artystki, Zbigniewa Wodeckiego, pióra Moniki Partyk. Zaś funkcję bonus tracku pełni tu "Przed nocą i mgłą", czyli doskonale znana kompozycja kojarzona z serialem "07 zgłoś się". Niegdyś zarejestrowana w radiu, ta perełka po raz pierwszy ukazuje się na płycie w wykonaniu Alicji Majewskiej - w wyjątkowej, przygotowanej przez Włodzimierza Korcza wersji.
 
 
Koncert Alicji Majewskiej Filharmonii Sudeckiej.
Wałbrzych, 15.02.2020, godz. 19:00
 
Bilety dostępne w kasach oraz na stronie Filharmonii Sudeckiej.
 
 
artykuł partnera
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno