Menu

Wałbrzyski pacjent nie ma koronawirusa

Wałbrzyski pacjent, u którego podejrzewano koronawirusa zdrowieje a badania wykluczyły zarażenie wirusem z Chin, przed którym drży obecnie cały świat.

Wałbrzyski pacjent nie ma koronawirusa
Mężczyzna trafił do Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego w ubiegłym tygodniu z powodu bardzo złego samopoczucia.
 
- Z wywiadu wynikało, że pacjent właśnie powrócił z podróży po krajach azjatyckich, dlatego podjęliśmy decyzję by go odizolowano i pobrano próbki do badań w celu wykluczenia zarażenia koronawirusem - mówi rzecznik szpitala Sylwia Grzondziel.
 
Mężczyzna przebywał na oddziale Internistyczno - Infekcyjnym, przez ponad tydzień z niecierpliwością wszyscy czekali na wyniki badań próbek, które wysłano do laboratorium w Warszawie.
 
 
- Dziś otrzymaliśmy wynik i na szczęście jest to wynik ujemny, badania wykazały, że mężczyzna nie jest zarażony koronawirusem - informuje Sylwia Grzondziel.
 
Pacjent nadal przebywa pod opieką lekarzy ale czuje się coraz lepiej i prawdopodobnie w najbliższych dniach opuści szpital.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   koronawirus  |   pacjent  |   wyniki badań  |   wuhan  |   Chiny  |  

Prezydent zapowiada remont dróg

Duża akcja poszukiwawcza — zaginął Robert Stec

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij