Spotkania kontrolne: Czarni bez przełamania

Kolejne spotkanie z udziałem Czarnych i kolejna wyraźna porażka wałbrzyszan. Tym razem nasz przedstawiciel klasy A nie dał rady Orlętom Krosnowice, które zwyciężyły na gościnnej czeskiej ziemi 7:3.

Niedzielny pojedynek w Nachodzie rozpoczął się od dwóch szybkich trafień rywala. Co prawda w 23 minucie wałbrzyszanie zmniejszyli nieco straty do Orląt, jednak kolejne gole należały do zespołu z Krosnowic, a konkretnie Macieja Kaletki, który tuż przed przerwą pokonał Bartłomieja Rudnickiego, a po zmianie stron trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Na serię Kaletki podopieczni trenera Leszka Dereweckiego odpowiedzieli bramkami Mateusza Kasprzyka oraz Rafała Baszaka, ale ostatnie zdanie należało do Filipa Tomery, który ustalił wysokie (7:3) zwycięstwo Orląt.

Spotkanie kontrolne:
Orlęta Krosnowice - Czarni Wałbrzych 7:3 (3:1)
Bramki: Maciej Kaletka 4, Krystian Radziszewski, Arkadiusz Pławiak, Filip Tomera - Orlęta oraz Krystian Koszewski, Mateusz Kasprzyk, Rafał Baszak - Czarni
Czarni: B. Rudnicki, Gołek, zawodnik testowany, Anuszkiewicz, Gürdal, Öztürk, Szkudlarek, Maciaszczyk, Kasprzyk, Baszak, Koszewski oraz Pyłka, Darmochwał. Trener: Leszek Derewecki