Zabił byłą partnerkę - jest akt oskarżenia
Nwet dożywotnie więzienie grozi 43-letniemu mężczyźnie, oskarżomu o zabójstwo swojej byłej partnerki. 
 
Do zabójstwa doszło w połowie listopada 2019 roku w jednym z hoteli w Karpaczu, gdzie odbywała się konferencja branży optycznej. Uczestniczyła w niej między innymi Monika L., jako przedstawicielka jednej z firm. Tego dnia do Karpacza przyjechał również Paweł M., były partner kobiety. Jak ustaliła jeleniogórska prokuratura, w trakcie rozmowy w pokoju hotelowym Paweł M. zaczął dusić kobietę rękoma i kablem od żelazka - kobieta zmarła.  Paweł M.  ukrył ciało kobiety na balkonie i wyszedł z hotelu.
 
Policjanci zatrzymali Pawła M., w jednym z moteli w województwie  zachodniopomorskim.

- Po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Paweł M. usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia, które wskazują na motyw zazdrości. Zabezpieczono nagrania z monitoringu hotelowego, przesłuchano innych uczestników konferencji oraz rodzinę i znajomych pokrzywdzonej, uzyskano opinie biegłych, między innymi z zakresu medycyny sądowej - informuje prokuratura.
 
Pawłowi M. grozi nawet dożywotnie wiezienia,  43-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego nie był wcześniej karany.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno