Menu

Pszczyna szczęśliwa dla szczawieńskich tenisistów

Za Gabrielem Wójcickim (na zdjęciu drugi z prawej) oraz Antonim Pankowskim (pierwszy z lewej) udany start w ogólnopolskich zawodach kadetów U-16 w Pszczynie. Dość poinformować, iż przedstawiciele KT Szczawno-Zdrój sięgnęli po 3. miejsce w singlu oraz dwie pierwsze pozycje w deblu.

Pszczyna szczęśliwa dla szczawieńskich tenisistów

Dwójka zawodników broniła barw KT Szczawno-Zdrój w weekendowych zmaganiach kadetów w Pszczynie. Jak wspomnieliśmy, na Górny Śląsk udali się Gabriel Wójcicki oraz Antoni Pankowski. W grze pojedynczej Antek dotarł do ćwierćfinału imprezy, natomiast Gabriel stanął na najniższym stopniu podium.

 

 

Dodatko obaj nasi przedstawiciele wystąpili w turnieju debla. Wójcicki połączył siły z Nikodemem Barcikiem z Bytomia, a Antek zagrał w duecie z Szymonem Janzenem z Grodziska. Ostatecznie na finiszu rywalizacji najlepsza okazała się para Wójcik - Barcik, ale na 2. miejscu znalazł się tandem Pankowski - Janzen.

 

fot. użyczone
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Tenisowe Talenciaki 2021

Wimbledon Zdrój

Najmłodsi tenisiści na turnieju pod Poznaniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij