Menu

Zlikwidowano plantacje konopii - ponad 800 krzewów

Ponad 800 krzewów konopii zabezpieczyli policjanci na terenie byłego hotelu w okolicy Jeleniej Góry.  Prokuratura postawiła właścicielowi budynku zarzut  uprawy konopi innych niż włókniste i  wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. 
 
 
Zlikwidowano plantacje konopii - ponad 800 krzewów

 
- Ujawniono co najmniej 709 krzewów tej rośliny (red. konopii) mogących dostarczyć ponad 15 kilogramów ziela. Poza uprawą, na terenie obiektu ujawniono ponad 140 innych krzewów konopi, z których wytwarzano środki odurzające w postaci ziela w ilości ponad 3 kilogramów - informuje jeleniogórska Prokuratura Rejonowa.
 
 
Zatrzymano 61-letniego właściciela budynku, prokuratura postawiła mu zarzut uprawy konopi innych niż włókniste i wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Jan C. przyznał się do winy, trafił na trzy miesiące do aresztu.  Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 15 lat więzienia. 
 
adm

foto: użyczone
redakcja@walbrych24.com

 

Komentarze

Zenon (14 lutego 2020 16:37)
Mogących dostarczyć , gdyby babcia miała wąsy... A co by było gdyby krzaczki zachorowały? Nic by nie dostarczyły. Prokurator nie wziął tego pod uwagę.
Cizia (14 lutego 2020 13:44)
Te krzaki oddać do dyspozycji dyrektorom szkół.

Dodaj komentarz

Jelenia Góra  |   Wałbrzych  |   konopie  |   plantacja konopii  |   policja  |   997  |   112  |   zlikwidowali plantacje  |  

Obława zakończona: mężczyzna poszukiwany w związku ze strzelaniną w...

Policja szuka sprawcy strzelaniny. Wyznaczono nagrodę - 100 tys. zł

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij