Ruszyli z kampanią Kidawy-Błońskiej

Komitet poparcia Małgorzaty Kidawy-Błońskiej rozpoczął kampanię prezydencką w Wałbrzychu. Pierwsze, najważniejsze zadanie to zebrać podpisy poparcia dla kandydatki.

- Sztab ogólnopolski reprezentuje Bartosz Arłukowicz. W sztabie jest również nasz wałbrzyski lider Tomasz Siemoniak, który koordynuje wszystkie działania związane z samorządami. My tu w naszym okręgu organizujemy dwa sztaby - w Wałbrzychu i Świdnicy by poprowadzić kampanię pani marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - mówi senatorka Koalicji Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.
 
Wsparcie dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej deklarują także przedstawiciele Inicjatywy Polskiej.
 
- Spotkaliśmy się z panią marszałek i rozmawialiśmy na temat naszych postulatów z których zgodziła się poprzeć praktycznie wszystkie. Nad dwoma była duża i ciężka dyskusja ale doszliśmy do konsensusu, dlatego jesteśmy zadowoleni, że pani marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska decyduje się również bardzo mocno zabiegać o lewicowy elektorat. Jako Inicjatywa Polska apelujemy do lewicowego elektoratu o poparcie dla pani marszałek Kidawy-Błońskiej - mówi Mateusz Rambacher z Inicjatywy Polskiej.
 
 
Kandydatka Platformy Obywatelskiej miała pojawić się w Wałbrzychu na rozpoczęcie kampanii ale w ostatniej chwili zmieniono plany. Przedstawiciele komitetu deklarują jednak, że jeszcze będzie okazja by spotkać się z Małgorzatą Kidawą-Błońską.
 
- Czekamy na potwierdzenie, ponieważ w tej chwili koordynowany jest cały kalendarz pani marszałek więc na pewno wcześniej dostaniecie państwo informacje. To na pewno nie będzie jeden dzień. Planujemy aby to było kilka dni by mogła być nie tylko w Wałbrzychu, największym mieście ale także w mniejszych miejscowościach - mówi Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.
 
Zobacz całą konferencję sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w Wałbrzychu:
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno