Menu

Umarł przez spaloną pralkę

Starszy mężczyzna udusił się dymem w bloku przy ul. Kasztelańskiej na wałbrzyskim Podzamczu. W jego mieszkaniu doszło do pożaru pralki. Niestety, mężczyzna nie zdążył się uratować.

Umarł przez spaloną pralkę
Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, kiedy otworzyli drzwi mieszkania zobaczyli martwego mężczyznę i okopcone mieszkanie. 
 
- Zostaliśmy wezwani do zadymienia, które było wyczuwalne przez mieszkańców  w budynku  na ulicy Kasztelańskiej. Po sprawdzeniu wszystkich kondygnacji, okazało się po otwarciu, że jeden z lokali mieszkalnych był całkowicie zakopcony i znaleziono w przedpokoju mężczyznę bez funkcji życiowych. - mówi Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
 
 
Przyczyną pożaru było spalenie się pralki. Mężczyzna prawdopodobnie próbował ją ugasić i udusił się dymem. 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wojciech (19 lutego 2020 16:07)
Pozdrawiam. Pięknie
Znawca (18 lutego 2020 10:06)
Kojarzycie z dolarowcow Panią co miała ksywkę Wolna Europa?
. (18 lutego 2020 8:50)
Nie, Boluś jest nieśmiertelny, ma się dobrze
WYMIĘKAM (17 lutego 2020 20:26)
..."znaleziono w przedpokoju mężczyznę bez funkcji życiowych " ... a inne Działały normalnie?
Roman (17 lutego 2020 20:05)
Bolek?
... (17 lutego 2020 16:04)
Czy w tym bloku nie mieszka P. Wiłkomirski?

Dodaj komentarz

pozar  |   pralka  |   kasztepalnska  |   mezczyzna  |   nie zyje  |   straz  |  

Spłonął dom w regionie Kamiennej Góry

Podzamcze: Mieszkanie niemal całkowicie spłonęło

Tragiczny wypadek. Dwie osoby nie żyją

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij