Menu

Zatrzymany za handel papierosami

8 tys. papierosów trafiło w ręce wałbrzyskich policjantów. Za nielegalny handel tytoniem zatrzymano 45-letniego mężczyznę.

Zatrzymany za handel papierosami
Policja przeszukała mieszkanie  45-latka, w którym ujawnili oraz zabezpieczyli ponad 8 tyś sztuk papierosów co w przeliczeniu daje 430 paczek papierosów bez akcyzy. 
 
 
 
Wartość papierosów to blisko 8 tys zł. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna. 
 
red
foto: wałbrzyska policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kocur (20 lutego 2020 9:34)
gdyby w fajkach nie było tyle podatków i akcyz to nie opłacało by się z nimi kombinować, a tak jak jest dużo do zyskania to kusi

Dodaj komentarz

papierosy  |   tyton  |   nielegalny  |   handel  |  

16.5 tysiąca paczek nielegalnych papierosów

Grozi im kara nawet 500 tys.zł.

Zabezpieczyli ponad 350 kg suszu i krajanki tytoniowej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij