Szansa dla zdolnych fotografów

Miasto nagradza zdolnych fotografów-amatorów. Pod koniec stycznia poznaliśmy najlepsze zdjęcia 2019 roku i trwa już kolejna edycja plebiscytu.

Konkurs Foto Wałbrzych organizowany jest od prawie 4 lat. Każdego miesiąca obowiązują dwie kategorie tematyczne. Pierwsza z nich to "Wałbrzych Moje Miasto" - tu nie ma żadnych ograniczeń oprócz tego, że zdjęcia muszą dotyczyć Wałbrzycha. Druga kategoria każdego miesiąca jest inna. Czasem odnosi się do pory roku a czasem jest wynikiem kreatywności organizatora. Mieliśmy już takie tematy jak "Randka w Wałbrzychu", "Zabytkowe detale kamienic", czy najnowsza "Mój ulubiony zwierzak".
 
Najlepsze zdjęcia ze stycznia 2020, autorzy: Marta Halemba-Wołodźko, Wojciech Świeściak, źródło: fotowalbrzych.pl
 
Każdego miesiąca zdjęcie z kategorii ogólnej oceniane jest przez internautów a z tematycznej przez komisję konkursową. Najlepsze prace z obu kategorii otrzymują Nagrodę Miesiąca w wysokości 250 zł a w styczniu wybierane jest Zdjęcie Roku, którego autor otrzymuje 1200 zł.
 
Zdjęcie Roku 2019, autor: Krzysztof Pytel, źródło: fotowalbrzych.pl
 
Konkurs prowadzony jest na dedykowanej stronie fotowalbrzych.pl. Znajdziecie tam regulamin, formularz zgłoszeniowy a także wszystkie nadesłane i nagrodzone prace.
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno