Menu

Rekord - ponad 190 tys zł dla WOŚP z Wałbrzycha

Jurek Owsiak może być dumny, Wałbrzych kolejny rok z rzędu wpłaca coraz więcej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundację zasili ponad 190 tys zł z naszego miasta.

Rekord - ponad 190 tys zł dla WOŚP z Wałbrzycha
W poniedziałek 13.01, tuż po zakończeniu Finału Wałbrzyski Ośrodek Kultury podał, że zeszłoroczny rekord na pewno będzie pobity. Dzień po imprezie na koncie wałbrzyskiego sztabu było ponad 171 tysięcy złotych. Jak zapewniali organizatorzy ostateczną kwotę mieliśmy poznać dopiero za klika tygodni. Dziś oficjalnie potwierdzono, że w Wałbrzychu zgromadzono dokładnie 190 413.83 zł, czyli o około 33 tysiące więcej niż przed rokiem.
 
 
Przypominamy, że najcenniejsze licytacje zakończyły się z nastepującymi wynikami:
7100 zł - Złote serce autorstwa Grzegorza Śmigla.
5500 zł - Felgi od Ronala z wygrawerowanym autografem Krzysztofa Hołowczyca
1500 zł - Unikatowa lalka z pracowni Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
 
 
 
Najcięższą puszkę przynieśli wolontariusze z dzielnicy Rusinowa. Znajdowało się w niej 2700 zł.
 
Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już 115 362 894 zł. Ostateczną kwotę poznamy 8 marca.
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   WOŚP  |   Wielka Orkiestra  |   Świątecznej Pomocy  |   rekord  |   pieniądze  |   suma  |   licytacje  |  

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij