Jak się prowadzi biznes w Wałbrzychu?

Kolejny raz miasto pyta mieszkańców o ich zdanie w kwestii rozwoju Wałbrzycha. Poprzednia ankieta o której pisaliśmy dotyczyła zagospodarowania obszaru Śródmieścia. Teraz magistrat pyta głównie przedsiębiorców o ich plany i oczekiwania by przygotować Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego. Zebrane dane zostaną wykorzystane w aplikacji o środki unijne w ramach projektu "Rozwój Lokalny", z którego do pozyskania jest nawet 10 milionów złotych.

Wałbrzych przeszedł już do Ii etapu konkursu, w którego puli znalazło się ponad 100 milionów złotych do podziału na 15 zwycięskich miast. Obecnie o fundusze walczą 54 miasta. W ramach przygotowań do dalszego zabiegania o te środki urzędnicy postanowili zapytać mieszkańców, przede wszystkim przedsiębiorców o istotne dla nich kwestie, by zaproponowane do realizacji inwestycje odpowiadały na potrzeby społeczności.
 
W samej ankiecie najpierw pytani jesteśmy o historię i stan naszej firmy, zaangażowanie w lokalne inicjatywy społeczne. Są również pytania dotyczące zagrożeń odczuwanych przez przedsiębiorców na lokalnym rynku. Dalej stawiane są bardziej specyficzne pytania dotyczące warunków prowadzenia działalności w mieście. Łącznie jest kilkadziesiąt pytań, które mają pozwolić urzędnikom lepiej zrozumieć warunki prowadzenia działalności z punktu widzenia przedsiębiorcy. Ankieta jest anonimowa. Znajdziecie ją TUTAJ. Aby wziąć udział należy się zalogować wpisując w obie rubryki WAŁBRZYCH.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno