Menu

Hurtownia narkotyków w mieszkaniu

Narkotyki warte ponad 16 tys. zł i ponad 13 tys sztuk papierosów bez akcyzy znaleźli policjanci w mieszkaniu 57-letniego wałbrzyszanina.

Hurtownia narkotyków w mieszkaniu
Wałbrzyscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego  zatrzymali 57-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4500 porcji handlowych meta-amfetaminy, 337 porcji handlowych amfetaminy, 30 porcji handlowych tabletek psychotropowych oraz  57 porcji handlowych marihuany -  łączna wartość rynkowa narkotyków to ponad 16 tyś złotych.
 
Wałbrzyszanin posiadał w swoim mieszkaniu 13 200 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy co uszczupliło budżet Skarbu Państwa na kwotę ponad 21 tys złotych. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia i wysoka grzywna.
 
 
opr. plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   policja  |   narkotyki  |   mieszkanie  |   aresztowanie  |   papierosy  |   bez akcyzy  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij