Nowa aplikacja do kupna biletów
Od 25 lutego  dostępna będzie nowa aplikacja do kupna biletów komunikacji miejskiej  w Wałbrzychu - zbiletem. pl 
Bilety komunikacji miejskiej  Wałbrzychu będą dostępne w  darmowej aplikacji zbiletem, na smartfony z Androidem oraz iPhone. W aplikacji można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności Google Pa,  Apple Pay , oraz Blika. 
 
Można też płacić kartą płatniczą Visa i Mastercard. Aplikacja działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność, a bilety z których korzystamy najczęściej, widoczne są od razu po jej uruchomieniu, zawsze pod ręką.
 
W aplikacji zbiletem dostępne są bilety jednorazowo-czasowe. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu.
 
Aby zacząć  korzystać z aplikacji należy ją pobrać i wpisać w niej swój numer telefonu.  Nie trzeba podawać żadnych innych danych.
 
Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Poza Wałbrzychem między innymi w Legnicy, Warszawie, Krakowie czy Łodzi.
 
W aplikacji dostępne są bilety jednorazowo-czasowe z oferty ZDKiUM Wałbrzych.
 
Podczas kontroli biletowej należy pokazać bilet na ekranie smartfonu. Jeśli korzystasz z biletu ulgowego, musisz okazać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi.
 
Aplikację znajdziesz tutaj
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno