Menu

Ceny w Skateparku : jest drożej niż w Warszawie

Najdroższy Skatepark w Polsce? Dużo się mówi o tym, że młodzież jest coraz mniej aktywna, ale ceny nie zachęcają do zmiany trybu życia. Od 22 lutego w wałbrzyskim skateparku bilety kosztują dużo więcej. Za godzinę w dzień powszedni zapłacimy 9zł, a w weekend 10zł.

Ceny w Skateparku : jest  drożej niż w Warszawie
Do tej pory, by pojeździć na rolkach, desce czy hulajnodze musieliśmy zapłacić 6,50 (od poniedziałku do piątku od (17:00-20:30). 
 
W weekend 
- w godz. 10:00-12:50 / 3,50 zł
- w godz. 13:00-16:50 / 4,50 zł
- w godz. 17:00-21:30 / 6,50 zł
- w godz. 10:00-21:30 / 10,50 zł 
 
Teraz cennik wygląda następująco
 
Wejścia o pełnych godzinach  13:00, 14:00, 15:00 itd.
WEEKEND
BILET NORMALNY 10,00 zł / godzina
BILET ULGOWY 8,00 zł / godzina
OD WTORKU DO PIĄTKU
BILET NORMALNY 9,00 zł / godzina
BILET ULGOWY 7,00 zł / godzina
 
Sprawdziliśmy jak wyglądają ceny w innych miastach – np. we Wrocławiu zapłacimy od poniedziałku do piątku do godziny 18.00 2 PLN
od poniedziałku do piątku po godzinie 18.00 4 PLN
 
 
w soboty i niedziele od 9.00 do 14.00 2 PLN
w soboty i niedziele od 15.00 do 22.00 4 PLN
 
W Chorzowie za cały dzień zapłacimy 30zł, a w weekend 50zł. W Warszawie również zapłacimy za cały dzień 30zł, w piątek 40zł, a w weekend 50zł.
 
W Krakowie za cały miesiąc zapłacimy 100zł, a za dzień 10zł.
 
Ceny w wałbrzyskim skateparku utrzymywały się na tym samym poziomie od 5 lat. Czym jest spowodowana zmiana?
 
- Ceny biletów skateparku są ustalane przez miasto. Są zmiany cen – wiemy, że zmienił się też sposób naliczania. Zajmę się w tym w tym tygodniu. Na naszych obiektach my ustalamy ceny, ale na obiektach miejskich, którymi tylko administrujemy (takim jest skatepark) ceny ustala miasto. Trzeba będzie się nad tym pochylić. - mówi prezes Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój, Piotr Rachwalski.
 
Spytaliśmy przewodniczącego Komisji Sportu Turystyki i Promocji, Piotra Kwiatkowskiego czy wie o sytuacji.
 
- Chyba Aqua-Zdrój wylicza dyktuje i wylicza ceny ile kosztuje godzina, oświetlenie, serwisowanie. Ja osobiście nie mam wiedzy. Słyszałem, że ceny zostały zmienione, ale nie wiem dlaczego. W piątek mamy komisję sportu i jeżeli jest taki problem, to ja takie pytanie zadam i poprosze o dokładne wyliczenie. - mówi radny Piotr Kwiatkowski. 
 
Będziemy wracać do tematu. 
 
red
foto: fb skatepark Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieszkaniec Wałbrzycha (21 kwietnia 2020 7:00)
Niestety Wałbrzych za sprawą Prezydenta Szełemeja stał się jednym z najdroższych miast w Polsce.Jedne z najdroższych czynszów,opłat za wywóz śmieci,za wodę itd.... Miasto jest zadłużone ponad miarę dlatego Prezydent w ramach oszczędności zaproponował nam wyłącznie oświetlenia ulicznego.Za to zupełnie nieźle mają się zarobki w miejskich spółkach,diety radnych a w samych wodociągach mamy już "bizancjum" oczywiście wszystko za nasze pieniądze.

Dodaj komentarz

skatepark  |   walbrzych  |   ceny  |   drogo  |   aqua  |   miasto  |   w24  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij