Menu

Gdzie w Wałbrzychu brakuje bankomatów?

Coraz częściej płacimy kartami płatniczymi, ale czasami przydaje się gotówka. Gdzie w Wałbrzychu mogą być problemy ze znalezieniem bankomatu? Spytaliśmy naszych czytelników. 

Gdzie w Wałbrzychu brakuje bankomatów?
Są dzielnice, na których próżno szukać bankomatu. Nie znajdziemy go na przykład w dzielnicy Szczawienko. Czytelnicy piszą również o braku bankomatu na Strefie Ekonomicznej - kiedyś jeden znajdował się przy Toyocie, ale już go nie ma. 
 
Bankomatu nie ma również  na Rusinowej. Na Nowym Mieście  również ich brak. Najbliższy jest przy ul.11 Listopada (Stary Zdrój) w markecie. 
 
 Na Podgórzu jeden bankomat w markecie. 
 
Na Sobięcinie jest jeden w markecie Biedronka (nie licząc galerii handlowej Victoria). 
 
 
Problemu z wypłatą gotówki nie mają za to mieszkańcy Podzamcza i Piaskowej Góry. Na Podzamczu jest 6 bankomatów. Na Piaskowej Górze bankomat znajduje się w każdym większym  markecie. Oprócz tego w samym centrum dzielnicy znajduje się ich kilka. 
 
A wy? Macie problem z wypłaceniem pieniędzy w Wałbrzychu?
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

t.runo (27 lutego 2020 10:48)
Bankomat powinien być w każdym kościele.
Barbara (27 lutego 2020 9:18)
Nie ma bankomatów w niebezpiecznych dzielnicach Wałbrzycha z uwagi na możliwość kradzieży i dewastacji.JJAFA
Adrian (25 lutego 2020 22:55)
by się przydał bankomat zamku Książ bo turyści są to mi płacą
Zuza (25 lutego 2020 20:21)
Poniatów kozice osiedle górnicze
Krzysio (25 lutego 2020 20:20)
Na osiedlu górniczym nie ma a by się przydał
Sylwia (25 lutego 2020 17:25)
O Lubiechowie też zapomnieli. Nie ma tu bankomatu a co ciekawsze to wiele osób nie wie, że jest w ogóle taka dzielnica Wałbrzycha :-D
Kiika (25 lutego 2020 16:11)
Brak bankomatu Santander Bank na Starym Zdroju .
Piotr (25 lutego 2020 15:45)
Biedronka na ul.11 Listopada to stary zdrój nie nowe miasto
Piotr (25 lutego 2020 15:44)
Na Nowym Mieście
ollo (25 lutego 2020 14:47)
OPoniatowie pieknej dzielnicy zapomnieli wszyscy , niema nic tylko poczta, super dzialajaca , 4 sklepiki, i nic wiecej !!!!!!!!!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

bankomaty  |   walbrzych  |   brak  |   pieniadze  |   wyplata  |   w24  |   wiadomosci  |  

Wałbrzych: Lewica przeciwko podwyżce ceny biletu z 4,00 zł na 5,60 zł

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

''Fabryki Wody'' na Starym Zdroju nie będzie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij