Menu

Wyszedł z domu i nie wrócił. Pomóż w poszukiwaniach

Wyszedł z domu i nie wrócił. 26-letni Maciej Zychal (mieszkaniec Piaskowej Góry) był ubrany w w czarną ortalionową kurtkę z pagonami, czarne buty, szare spodnie dresowe i jasną koszulę. Jeśli go widziałeś, pomóż rodzinie i policji w poszukiwaniach. 

Wyszedł z domu i nie wrócił. Pomóż w poszukiwaniach
Mężczyzna zaginął wczoraj (24.02.20) Telefon oraz portfel zostawił w domu. Prawdopodobnie ma przy sobie dowód osobisty oraz legitymację osoby niepełnosprawnej.
 
Mężczyzna jest niepełnosprawny intelektualnie. Ma 26 lat, wzrost 170-175 cm, włosy ciemne, krótkie. Krępej budowy ciała. Twarz okrągła. Nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną ortalionową kurtkę z pagonami, czarne buty, szare spodnie dresowe, jasną koszulę.
 
Wszyscy, którzy mogą wiedzieć gdzie jest Maciej proszeni są o kontakt z rodziną pod numerem telefonu 694 434 313 lub policja - 997 i 112.
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

poszukiwany  |   mezyczyzna  |   maciej  |   zychal  |   policja  |   rodzina  |   w24  |  

Nożownik w areszcie

Zaginął 34-letni Aleksander Wolf

Strzały na Pl. Grunwaldzkimi - wódka, tasak i agresja...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij