Menu

Gdzie w Wałbrzychu brakuje bankomatów?

Coraz częściej płacimy kartami płatniczymi, ale czasami przydaje się gotówka. Gdzie w Wałbrzychu mogą być problemy ze znalezieniem bankomatu? Spytaliśmy naszych czytelników. 

Gdzie w Wałbrzychu brakuje bankomatów?
Są dzielnice, na których próżno szukać bankomatu. Nie znajdziemy go na przykład w dzielnicy Szczawienko. Czytelnicy piszą również o braku bankomatu na Strefie Ekonomicznej - kiedyś jeden znajdował się przy Toyocie, ale już go nie ma. 
 
Bankomatu nie ma również  na Rusinowej. Na Nowym Mieście  również ich brak. Najbliższy jest przy ul.11 Listopada (Stary Zdrój) w markecie. 
 
 Na Podgórzu jeden bankomat w markecie. 
 
Na Sobięcinie jest jeden w markecie Biedronka (nie licząc galerii handlowej Victoria). 
 
 
Problemu z wypłatą gotówki nie mają za to mieszkańcy Podzamcza i Piaskowej Góry. Na Podzamczu jest 6 bankomatów. Na Piaskowej Górze bankomat znajduje się w każdym większym  markecie. Oprócz tego w samym centrum dzielnicy znajduje się ich kilka. 
 
A wy? Macie problem z wypłaceniem pieniędzy w Wałbrzychu?
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

bankomaty  |   walbrzych  |   brak  |   pieniadze  |   wyplata  |   w24  |   wiadomosci  |  

Ponad 300-letnie meble wróciły do Zamku Książ

Feel, Komodo, Dj Markowy. Rozpoczęły się Dni Wałbrzycha. Zobacz...

''Słodko gorzki'' sezon Górnika. Czy trener zostanie w drużynie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij