Lodowisko czynne będzie dłużej
Dobra wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach. Sezon na lodowisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji potrwa do 8 marca. 
 
 
W tym sezonie zima nie rozpieszcza, w Świdnicy lód znaleźć można tylko w lodówce i na świdnickim lodowisku. W tym sezonie lodowisko odwiedziło już blisko 100 tysięcy gości - to jeden z głównych powodów, dla których ŚOSiR zdecydował przedłużyć sezon o tydzień, do niedzieli, 8 marca włącznie. 

W niedzielę, 1 marca ogólnodostępne ślizgawki rozpoczną się od godziny 17.00, ale w zamian można odwiedzić lodowisko i od godziny 8.00 śledzić zmagania hokeistów.

Organizatorem turnieju w ramach rozgrywek Dywizji 71 jest klub Wataha Wrocław. Obok gospodarzy udział wezmą również ekipy Tygrysów Gostyń, Cebularzy Kalisz i Oleśnickiego Klubu Hokejowego Orły Oleśnica. Wstęp wolny!
 
W zależności od dnia tygodnia, godzinna ślizgawka kosztuje 5 - 6 złotych (bilet ulgowy) i 10-12 złotych (bilet normalny). Wraz z biletem można bezpłatnie wypożyczyć kask dla dziecka, a za dodatkową opłatą ślizgacz-pingwinek do nauki jazdy. Dodatkowo na miejscu istnieje możliwość naostrzenia lub wypożyczenia łyżew. Ślizgawka na godzinę 8.00 trwa aż dwie godziny, w cenie jednego biletu.

kama
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno