Wymienili sukcesy Andrzeja Dudy

Wałbrzyski Komitet Poparcia Andrzeja Dudy oficjalnie rozpoczął zbieranie podpisów przed wyborami prezydenckimi. Członkowie komitetu zadeklarowali wsparcie dla kandydatury i wymienili największe osiągnięcia prezydenta. 

Za sukces uznano m.in. zwiększenie płacy minimalnej, zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych i niedziele niehandlowe.  Mówiono także o polityce historycznej. 
 
- Za osobisty sukces Pana prezydenta można uznać zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych. Wszyscy Polacy czekali na to bardzo długo. Andrzej Duda ma bardzo dobre relacje z obecnie rządzącym prezydentem Stanów Zjednoczonych i pozwoliło to osiągnąć ten cel. Jeżeli chodzi o zwiększenie bezpieczeństwa, to udział Pana prezydenta jest bardzo duży – na tym polu Polska może się pochwalić bardzo dużymi osiągnięciami. - mówi członek komitetu, Jerzy Langer.
 
 
Mówiono również o kontynuacji przez Andrzeja Dudę myśli Lecha Kaczyńskiego.
 
- Inicjatywa Trójmorza, która uzyskuje coraz większe znaczenie i wsparcie wielu krajów. Z mojego punktu widzenia, bardzo istotne jest, że Pan prezydent przywiązuje dużą uwagę do polityki historycznej naszego państwa. Prezydent docenia osiągnięcia poprzednich pokoleń i często uczestniczy w różnych inicjatywach z tym związanych i wyróżnia odznaczeniami wielu działaczy – zarówno żyjących, jak i nieżyjących.  - mówi członek komitetu, Jerzy Langer.
 
Na koniec Komitet Poparcia zaapelował do mieszkańców o głosowanie na Andrzeja Dudę. 
 
red
foto:WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno